Nie jesteś zalogowany
[email protected], Infolinia 61 66 88 588

Na czas otrzymania przesyłki składa się:

- czas realizacji zamówienia (kompletowanie towaru, forma płatności, wystawienie dokumentu sprzedaży, spakowanie paczki)
- czas dostawy, zależny od wybranego sposobu dostarczenia (min. 24 godz. kurier)

Przy każdym produkcie dostępnym w naszym sklepie, w okienku 'Dostępność produktu', obok aktualnego stanu magazynowego, pojawia się także informacja o przewidywanym czasie wysłania towaru.
Czas ten nie obejmuje
czasu kompletowania zamówienia i liczony jest od momentu przekazania przesyłki kurierowi lub poczcie do momentu doręczenia.


Szczegółowy
cennik kosztów transportowych dostępny jest tutaj


Wyróżniamy następujące terminy dostaw:

» towar wysyłamy zwykle w ciągu 24 godz.

Towar dostępny jest w naszym magazynie. Zamówienie zrealizowane do godziny 16:00 (w dni robocze poniedziałek - piątek) jest wysyłane tego samego dnia. Kupujący otrzyma paczkę następnego dnia roboczego do godziny 17:00 lub w poniedziałek do godziny 17:00 w przypadku złożenia zamówienia w piątek.
Dotyczy zamówień, w których jako formę płatności wybrano "Pobranie".
W przypadku zaznaczenia płatności "Przelew na konto" lub "Zakupy na raty" czas realizacji zamówienia wydłuża się o czas wpłynięcia przelewu na nasze konto i jego zaksięgowanie w programie sprzedaży lub o czas otrzymania kredytu i dostarczenia podpisanych dokumentów do firmy Komputronik - w przypadku zakupów na raty.
Przy płatności za pobraniem istnieje możliwość otrzymania paczki następnego dnia do godziny 11:00 lub w godzinach 17:00 - 22:00, lub w sobotę do godziny 14:00. Ta usługa jest dostępna tylko w wybranych rejonach kraju oraz wiąże się z dodatkową opłatą

» towar wysyłamy zwykle w ciągu 2-3 dni

Towar nie jest aktualnie dostępny w naszym magazynie. Przewidywany czas sprowadzenia do magazynu wynosi 1-2 dni roboczych od daty przyjęcia zamówienia do realizacji.
W dniu wprowadzenia towaru na stan magazynowy i przy dostępności pozostałych zamawianych produktów, zamówienie jest realizowane i przekazywane do działu wysyłki.

» towar wysyłamy zwykle w ciągu 3-4 dni

Towar nie jest aktualnie dostępny w naszym magazynie. Przewidywany czas sprowadzenia do magazynu wynosi 2-3 dni roboczych od daty przyjęcia zamówienia do realizacji. W dniu wprowadzenia towaru na stan magazynowy i przy dostępności pozostałych zamawianych produktów, zamówienie jest realizowane i przekazywane do działu wysyłki.

» towar wysyłamy zwykle w ciągu 5-7 dni

Towar nie jest aktualnie dostępny w naszym magazynie. Sprowadzany jest tylko na zamówienie. Przewidywany czas sprowadzenia do magazynu wynosi 4-6 dni roboczych od daty przyjęcia zamówienia do realizacji.
W dniu wprowadzenia towaru na stan magazynowy i przy dostępności pozostałych zamawianych produktów, zamówienie jest realizowane i przekazywane do działu wysyłki.

W momencie wysłania paczki z naszego magazynu, klient otrzymuje informację mailem z numerem przesyłki.