[email protected], Infolinia 61 66 88 588
Zmiana jest częścią rozwoju, dlatego z przyjemnością informujemy, że sklep komputerowy www.karen.pl zmienia formułę działania. Od teraz dla wygody naszych klientów cała oferta dostępna jest na stronach naszego partnera www.komputronik.pl

Dzięki temu zakupy będą jeszcze wygodniejsze, szybciej realizowane, a produkty dostępne w atrakcyjniejszych cenach.

Sklep komputerowy

Laptopy

W ofercie Komputronik.pl znajdziesz laptopy do wszelkich zastosowań. Wśród nich są uniwersalne laptopy do domu, profesjonalne laptopy biznesowe, jak i najbardziej wydajne modele, czyli laptopy do gier. To ostatnie wyróżniają się dedykowaną kartą graficzną oraz gamingowym podświetleniem RGB klawiatury. Osoby, które od wydajności bardziej cenią mobilność i wygodę korzystania poza domem, czy biurem, powinni zwrócić uwagę na ultrabooki i laptopy konwertowalne 2w1, cechujące się niską wagą i smukłą obudową. Równie godne polecenia są laptopy Apple MacBook, często wybierane przez wymagających użytkowników.
Laptopy w Komputronik.pl

Komputery PC

Jeśli szukasz nowego komputera stacjonarnego, to nie mogłeś trafić lepiej. Komputronik.pl dostarcza Komputery PC na polski rynek od ponad 20 lat. Możesz nawet stworzyć swój własny zestaw, dobierając podzespoły za pomocą konfiguratora komputerów PC. W takim przypadku istnieje możliwość zamówienia usługi montażu komputera przez specjalistów z Komputronik.

Oczywiście oferujemy również gotowe zestawy komputerowe, a wśród nich komputery do biura (np. seria Komputronik Pro), uniwersalne komputery do domu (m.in. Komputronik Sensilo) oraz wydajne komputery do gier (np. seria Komputronik Infinity).
Komputery PC w Komputronik.pl

Telefony

Komputronik ma w ofercie urządzenia najpopularniejszych producentów, m.in. telefony Samsung, iPhone, czy smartfony Xiaomi. Wśród nich są telefony z 5G, czyli najnowszym standardem sieci komórkowej, które w ciągu kilku lat zastąpią telefony z 4G LTE.

W dobie powszechnych płatności bezgotówkowych bardzo przydatną funkcją jest możliwość płacenia smartfonem, co umożliwiają telefony z NFC. Równie często wybierane są telefony z ładowaniem indukcyjnym, które wystarczy położyć na ładowarce, aby rozpocząć bezprzewodowe ładowanie, a także telefony z IP68 odporne na zanurzenie w wodzie.
Telefony w Komputronik.pl

Sprzęt PC do gier

Znajdziesz tutaj wszystko, czego gracz może potrzebować. Nasza oferta w kategorii Sprzęt PC do gier obejmuje przede wszystkim mocne komputery (w tym najbardziej wydajne zestawy z kartą RTX 3080) i laptopy gamingowe. Oprócz tego w sklepie Komputronik znajdziesz wszelkie niezbędne akcesoria i peryferia, a wśród nich monitory dla graczy, myszki do gier, klawiatury gamingowe czy słuchawki dla graczy. Gracze mogą także kupić u nas wygodne kontrolery - pady, kierownice i joysticki.
Sprzęt PC do gier w Komputronik.pl

Peryferia PC

W sklepie www.komputronik.pl znajdziesz zarówno najpopularniejsze peryferia PC (monitory, klawiatury i myszki komputerowe), jak i dodatkowe urządzenia, których zadaniem jest zwiększenie funkcjonalności komputera oraz poprawa wygody i komfortu pracy. Do tych ostatnich należą niezbędne w każdym biurze drukarki oraz skanery dokumentów lub urządzenia wielofunkcyjne. Bardzo przydatne w ostatnich miesiącach stały się mikrofony i kamery internetowe do wideorozmów. Osoby niewyobrażające sobie pracy bez muzyki docenią natomiast szeroką ofertę głośników komputerowych i słuchawek.
Peryferia PC w Komputronik.pl

Części PC

Jeśli masz już komputer PC i chcesz zmodernizować jego podzespoły, aby działał jeszcze sprawniej albo chcesz zwiększyć jego funkcjonalność i możliwości, to wszystkie niezbędne części PC znajdziesz w na komputronik.pl. W naszej ofercie są najnowsze karty graficzne, wydajne procesory, szybkie dyski i pamięci RAM. Dla osób, które chcą samodzielnie złożyć swój komputer od podstaw, mamy również płyty główne, zasilacze komputerowe, chłodzenie i obudowy, a nawet diody LED i panele parametrów dla miłośników moddingu PC.
Części PC w Komputronik.pl

Smartwatche i zegarki

W sklepie www.komputronik.pl znajdziesz szeroki wybór urządzeń z kategorii wearables. Smartwatche, czyli inteligentne zegarki łączą się ze smartfonem i dają szybki dostęp do powiadomień, smsów, czy informacji o przychodzących rozmowach. Smartwatche z NFC pozwalają na bezprzewodowe płacenie za zakupy. Z kolei zegarki sportowe wyposażone w moduł GPS umożliwiają śledzenie lokalizacji i rejestrowanie treningów. Podobną funkcję spełniają opaski sportowe, czyli smartbandy, których zaletą są mniejsze, bardziej dyskretne rozmiary i niższa cena.
Smartwatche i zegarki w Komputronik.pl

Inteligentny dom

Produkty Smart Home obejmują coraz większą kategorię urządzeń, umożliwiających sterowanie i zarządzanie domem, a wszystkie znajdziesz w naszym sklepie. Mamy m.in. systemy inteligentnego oświetlenia, kamery do monitoringu, systemy alarmowe, czujniki inteligentne (wykrywające ruch, głos, zmianę temperatury lub otwarcie okna czy drzwi). Kupić możesz również asystenta głosowego, umożliwiającego sterowanie podłączonymi do niego urządzeniami Smart AGD (np. inteligentnym ogrzewaniem, czy robotem sprzątającym) oraz RTV (wybrać kanał w telewizorze, czy włączyć ulubioną muzykę).
Inteligentny dom w Komputronik.pl