Infolinia: +48 61 66 88 517
Sklep internetowy

Produkty zakupione na www.karen.pl można odbierać również w wybranych salonach Komputronik SA.


Prosimy o zapoznanie się z załączoną listą salonów, w których można odbierać zakupiony sprzęt.


Bielsko-Biała - C.H. Gemini
bielskobiala@karen.pl
ul. Leszczyńska 20
43-300 Bielsko-Biała
tel.33 484 07 92


Godziny otwarcia
poniedziałek - sobota: 9:00 - 21:00
niedziela: 10:00 - 20:00

Bydgoszcz
galeria.pomorska@karen.pl
ul. Fordońska 141
85-739 Bydgoszcz
tel. 052 346 68 85


Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek: 9:00 - 21:00
sobota: 9:00 - 21:00
niedziela: 10:00 - 20:00

Częstochowa - Galeria Jurajska
jurajska@karen.pl
al. Wojska Polskiego 207
42-202 Częstochowa
tel. 034 399-10-46


Godziny otwarcia
poniedziałek - sobota: 10:00 - 22:00
niedziela: 10:00 - 20:00

Gdańsk - Galeria CH Matarnia
gdansk.matarnia@karen.pl
ul. Złota Karczma 26
80-286 Gdańsk
tel. 058 345-08-76


Godziny otwarcia
poniedziałek - sobota: 10:00 - 21:00
niedziela: 10:00 - 20:00

Gorzów - C.H. Askana
askana@karen.pl
al. Konstytucji 3 maja 102
66-400 Gorzów
tel. 95 737 26 73


Godziny otwarcia
poniedziałek - sobota: 09:00 - 21:00
niedziela: 10:00 - 20:00

Katowice - Silesia City Center
katowice@karen.pl
ul. Chorzowska 107
40-101 Katowice
tel. 032 605-07-88


Godziny otwarcia
poniedziałek - sobota: 10:00 - 21:00
niedziela: 10:00 - 22:00

Kielce
kielce@karen.pl
ul. Sienkiewicza 11
25-350 Kielce
tel. 041 360-19-80


Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00
niedziela: nieczynne

Lublin
lublin.maja@karen.pl
ul. 1 Maja 4c
20-410 Lublin
tel. 81 532 49 31

Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00 sobota: 10:00 - 14:00

Łódź - C.H. Ikea Port
port@karen.pl
ul. Pabianicka 245
93-457 Łódź
tel. 042 298-10-14


Godziny otwarcia
poniedziałek - sobota: 10:00 - 21:00
niedziela: 10:00 - 20:00

Olsztyn
olsztyn@karen.pl
al. Wojska Polskiego 70a
10-291 Olsztyn
tel. 89 526 06 41


Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00

Piotrków Trybunalski - C.H. Focus Mall
piotrkow@karen.pl
ul. Juliusza Słowackiego 123
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 44 715 91 90


Godziny otwarcia
poniedziałek - sobota: 09:00 - 21:00
niedziela: 10:00 - 21:00

Płock - C.H. Wisła
Plock.Wisla@karen.pl
ul. Wyszogrodzka 144
09-410 Płock
tel. 24 266 76 01


Godziny otwarcia
poniedziałek - sobota: 10:00 - 21:00
niedziela: 10:00 - 21:00

Poznań - C.H. Malta
malta@karen.pl
ul. ul. Abpa Antoniego Baraniaka 8
61-131 Poznań
tel. 061 658-19-59


Godziny otwarcia
poniedziałek - sobota: 10:00 - 22:00
niedziela: 10:00 - 20:00

Poznań - Outlet Wołczyńska
sklep@karen.pl
ul. Wołczyńska 37
60-003 Poznań
61 66 80 321
61 66 80 313

Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek: 9:00 - 19:00
sobota: 9:00 - 13:00
niedziela: nieczynne

Rybnik - C.H. Plaza
rybnik@karen.pl
ul. Raciborska 16
44-200 Rybnik
tel. 32 755 71 78


Godziny otwarcia
poniedziałek - sobota: 09:00 - 21:00
niedziela: 09:00 - 21:00

Rzeszów
rzeszow@karen.pl
ul. Dąbrowskiego 7
35-033 Rzeszów
tel. 17 862 14 05


Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00
niedziela: nieczynne

Sosnowiec - C.H. Plaza
sosnowiec@karen.pl
ul. Sienkiewicza 2
41-200 Sosnowiec
tel. 32 785 69 35


Godziny otwarcia
poniedziałek - sobota: 09:00 - 21:00
niedziela: 09:00 - 21:00

Suwałki - C.H. Plaza
suwalki.plaza@karen.pl
ul. J. Dwernickiego 15
16-400 Suwałki
tel.87 618 20 12


Godziny otwarcia
poniedziałek - sobota: 9:00 - 21:00
niedziela: 09:00 - 21:00

Szczecin - C.H. Galaxy
szczecin.galaxy@karen.pl
al. Wyzwolenia 18-20
70-554 Szczecin
tel.91 488-74-70


Godziny otwarcia
poniedziałek - sobota: 9:00 - 21:00
niedziela: 10:00 - 20:00

Tarnów - Galeria Tarnovia
tarnow@karen.pl
ul. Krakowska 149
33-100 Tarnów
tel. 14 646 63 93


Godziny otwarcia
poniedziałek - sobota: 9:00 - 21:00
niedziela: 9:00 - 20:00

Toruń
torun@karen.pl
ul. Kościuszki 12A
87-100 Toruń
tel. 56 657 21 58


Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek: 10:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 16:00

Wrocław - Magnolia Park
magnolia@karen.pl
ul. Legnicka 58
54-204 Wrocław
tel. 71 338-52-98
 
 
Godziny otwarcia
poniedziałek - sobota: 9:00 - 21:00
niedziela: 9:00 - 21:00

 

Copyright © 1998-2014 by Komputronik S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. Engine NET Corner by Komputronik API Sp. z o.o. Mapa strony
Pozostałe serwisy grupy Komputronik S.A. Benchmark.pl | K24.cz | Komputronik.pl | Komputronik Biznes | Komputronik Korporacja | Komputronik Dystrybucja